Bloedverlies gestopt sinds gisteren

hoi hoi,

het bloedverlies is sinds gisterenmiddag gestopt,heb in de ochtend nog wat oud bloed verloren maar daar is het bij gebleven.

ik heb gisteren de verloskundige opgebeld en het verhaal uitgelegt wat er is gebeurd en ook zij zegt 50 om 50 kans.mag woensdag of donderdag een echo laten maken om te kijken o er nog iets zit zou dan 6 weekjes zijn.

dank jullie wel voor de reactie's op m'n blog en het geet een ijn gevoel dat er zoveel mensen voor ons aan het duimen zijn en aan ons denken!!

dikke knuffel johanna

370 x gelezen, 0

reacties (0)


  • engeltje en bengeltje

    Spannend meis. Suc6.

  • KyanZijnTrotseMama

    Ontzettend spannende en onzeker tijd meis,, ik hoop dat we gewoon lekker samen zwanger blijven en straks allebei mooie echo's mogen krijgen,,ik duim iig gigatisch voor je en denk aan je,,

  • mama2009-2010

    Super spannend, ik heb er toch nog een positief gevoel bij!! Dikke knuffel!!!

  • klaver-4

    wat fijn dat de verloskundige zo meelevend is, (zijn ze bij mij ook ik kan er altijd terecht voor wat geruststelling..)

    wanneer mag je nu in het wkz voor een echo?

  • *vw-2010*

    Ik ga voor die 50% positief meid!!
    dikke knuffel het zijn spannende dagen...

  • brenilda

    oeioeioei, meid, wat spannend allemaal zeg!! ik hoop zo dat het goed uitpakt. jehoort vaak genoeg dathet ondanks bloedverlies wwel verder goed gaat, dus het kan maar zo!!! nog even volhouden tot woensdag of donderdag.

    liefs

  • juffrouw mier

    Knuffel!